logo

Select Sidearea

Populate the sidearea with useful widgets. It’s simple to add images, categories, latest post, social media icon links, tag clouds, and more.
hello@youremail.com
+1234567890
 

Hızlı Prototipleme ve İmalat

Ankara ve İç Anadolunun en kapsamlı makine parkına sahip olan firmamız müşterilerimize 3D yazıcılar ile müşterilerimizin tüm hızlı prototipleme ve imalat ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Prototip veya parça imalatı kapsamında verdiğimiz hizmetler ikiye ayrılmaktadır.

  • Fonksiyonel Prototip

Test amaçlı veya direk olarak kulanmaya uygun olan prototipler

  • Görsel Prototip

Sadece üretilecek ürünün görsel karakteriskit veya görünümünü teyit etmek için yapılan prototipler

Fonksiyonel prototip imalatını 3 farklı 3D yazıcı teknolojisi ile gerçekleştirmekteyiz. Aşırı hassasiyet gerektiren prototipler için 16 mikro hassasiyete sahip olan reçine tabanlı 3D Systems Projet 3500 HD MAX ile yapmaktayız. Bu teknoloji aynı zamanda 7 farklı malzeme seçeneğine sahiptir ve dayanıklı parçalar üretebilmektedir.

Bunun yanı sıra, dayanıklığın önem taşıdığı ve teste tabii tutulacak prototipler için ABS Plus sert plastik veya Thermoplastic malzemeler kullanmaktayız.

 

Görsel prototipler için 2.8 milyon renk skalasına sahip olan ve seramik tozu kullanan 3D Systems ProJet 460Plus kullanmaktayız. Ayrıca müşterilerin talebine müteakiben ABS den boyanmış şekilde ürünler sağlamaktayız.

 

Prototip hizmeti sağladığımız sektörler:

  • Savunma ve Havacılık Sanayi
  • Kalıp Sanayi
  • Medikal İmalat
  • Elektronik kart ve Devre İmalat Sanayisi